About

Hayalinizdeki Eve Prefabrik Yapılar ile Kavuşun

İhtiyaçlara özel olarak tasarlanmakta olan prefabrik yapılar, sahip oldukları üstün özellikler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Doğa ile uyumlu olan ve çevreye zarar vermeyen malzemelerden üretilen prefabrik yapılar bir çok farklı alanda tercih edilebilmektedir. Prefabrik Evlerin Avantajları Günümüzün en ileri teknolojileri ile üretilen prefabrik ev modelleri estetiği kalite ile bir arada sunmaktadır. Betonarme yapılara göre daha fazla avantaj sağlayan prefabrik ev modelleri uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kullanılacak alanın iklim şartlarına uygun olarak uygun olarak üretimi yapılan prefabrik evler, kaliteli yalıtım sistemi ile konforlu kullanım sunuyor. Tek ya da çok katlı olarak üretimi mümkün olan prefabrik ev tasarımları doğa olaylarına karşı da üstün bir dayanıklılık göstermektedir. Prefabrik ev tasarımlarının en önemli özelliklerinden bir diğeri ise betonarme yapılara göre çok daha ekonomik olmasıdır. Prefabrik ev modelleri fabrikada üretildikten sonra istemiş olduğunuz bir alanda kurulumu yapılmaktadır. Prefabrik Konteyner Tasarımları Doğa dostu malzemeler ile üretimi yapılan prefabrik konteyner tasarımları kısa süreli barınma ihtiyaçlarına en etkili çözümü sunuyor. Güvenlik için gerekli tüm önlemlerin alındığı prefabrik konteyner tasarımları paslanma sorunu olmadan uzun yıllar kullanılmaktadır. Daha çok inşaat ve şantiye gibi alanlarda tercih edilen prefabrik konteyner yapılar iş bitimi sonrası başka alana kolaylıkla taşınabilmektedir. Üretimi çok kısa bir sürede tamamlanan prefabrik konteyner yapılar istenilen her özellikte üretilmekte ve çok düşük bir maliyet gerektirmektedir. Siz de prefabrik konteyner ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile Erdem Prefabrik firmasını tercih edebilirsiniz. İstediğiniz özelliklerde prefabrik konteyner modelleri için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

About

Prefabrik Evler Depreme Karşı Dayanıklı Mıdır?

Prefabrik evler fabrika ortamların da hazırlanmış olan hızlı bir şekil de kurulum işlemi gerçekleştirile bilinen konteyner evlere verilen isimdir. Bu tip prefabrik evlerin taşıyıcıları galvaniz madde çelik ten olduğu için oldukça dayanıklı yapılar olarak göze çarpıyorlar. Birleşim noktaları cıvata ve somun kullanılarak yapılan prefabrik ev paslanma ve çürüme yönü ile oldukça dayanıklıdır. Bu tip prefabrik ev beton üzerine inşa ediliyor. Prefabrik ev kalıcı olarak inşa edile bileceği gibi geçici olarak da inşa edile biliyor. Aynı zaman da sağlıklı bir şekil de yapılan prefabrik ev depreme karşı da oldukça güvenli olabiliyor. Ülkemizin deprem kuşağın da olduğu düşünüldüğün de bu prefabrik ve konteyner yapıların önemi daha iyi anlaşılıyor. Prefabrik Evler Ucuz Mu? Beton yapılara nispet ile prefabrik ev oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Bu konteyner evler beton evlerin fiyatları oranla hemen hemen yarı yarıya bir azalış gösterir. Prefabrik ev konut olarak kullanıla bilinmesi ile beraber ofis, yemekhane gibi ihtiyaçlar için kullanıla bilir. Bu konteyner yapılar wc, duş, sosyal tesis olarak ta kullanıla biliyor. En iyi prefabrik yapılar nereden temin edile bilinir? Bu prefabrik ev işini yapmak ta olan birçok firma olmakla birlikte konteyner ve prefabrik alanında ki en firmalar dan biri Erdem prefabrik firmasıdır. Prefabrik ve konteyner alanın da yoğun birikim sahibi bu firma müşterilerine en iyi prefabrik ev leri sunabiliyor.

About
Firmamız Hakkında

Prefabrik evler, çelik evler, villalar ,konaklar, yalılar, bağ evleri , lojmanlar, okullar, sosyal tesisler, ofisler, şantiyeler, ve çelik hangarlar üretilmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır.

Elektrik Tesisatı

Tüm elektrik tesisatı sıva altından TSE standartlarında kablo ile döşenir. Anahtar, prizler ve armatürler çalışır vaziyette teslim edilir.

Kapılar

Dış giriş kapısı Çelik Kapı, İç kapılar metal kasalı Amerikan Kapı olarak yapılmaktadır. Balkon kapıları, camlı PVC kapıdır.

Çatı Kaplaması

Galvaniz çelik çatı makasları üzerine Metal Kremit veya galvaniz yada boyalı sac uygulaması yapılmaktadır.

Boya

İç ve Dış duvarlar. Duvar birleşim noktalarına mastik uygulaması yapılmaktadır. Dış metal yüzeyle çift kat astari çift kat sentetik yağlı boya ile boyanır.

Sıhhi Tesisat

Tüm sıhhi tesisat, duvar panellerinin içinden TSE standartlarında PVC boru ile döşenir. Lavabo, Klozet, (takım) duş teknesi ve armatürler, TSE standartlarındadır.

Taşıyıcı Sistem

Sistem çelik aksam ve duvar panellerinden meydana gelmektedir. Taşıyıcı sistemin tamamı, Roll Form makinesinde özel olarak şekillendirilmiş galvaniz çeliktir.