About

Firma Profili

Uzman montaj ekiplerimizle teknoloji ve tecrübeyi buluşturup hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Prefabrik evler, çelik evler, villalar ,konaklar, yalılar, bağ evleri , lojmanlar, okullar, sosyal tesisler, ofisler, şantiyeler, ve çelik hangarlar üretilmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır. Tüm Türkiye’ye sevkiyat yaptığımız gibi yurt dışı şantiye ve prefabrik ev projelerinde de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız her çeşit ihtiyacınıza hızlı ve en uygun teklifle çözüm getiriyor. Siz de projenizi hayata geçirmek için ilk adımı ofisimize gelerek atın…

About

Vizyon & Misyon

Erdem Prefabrik, Türkiye'nin büyüyen prefabrik yapı sektöründe, kaliteli ve güvenli hizmetin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Yurtiçi ve yurtdışında istenilen her noktada siz değerli müşterilerine hizmet verebilmektedir. Profesyonel montaj ekipleriyle çalışarak, montaj aşamasının, hızlı ve eksiksiz olmasını sağlar. Yüksek üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle, en iyiyi en hızlı zamanda sunmayı amaçlamaktadır.

About
Firmamız Hakkında

Prefabrik evler, çelik evler, villalar ,konaklar, yalılar, bağ evleri , lojmanlar, okullar, sosyal tesisler, ofisler, şantiyeler, ve çelik hangarlar üretilmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır.

Elektrik Tesisatı

Tüm elektrik tesisatı sıva altından TSE standartlarında kablo ile döşenir. Anahtar, prizler ve armatürler çalışır vaziyette teslim edilir.

Kapılar

Dış giriş kapısı Çelik Kapı, İç kapılar metal kasalı Amerikan Kapı olarak yapılmaktadır. Balkon kapıları, camlı PVC kapıdır.

Çatı Kaplaması

Galvaniz çelik çatı makasları üzerine Metal Kremit veya galvaniz yada boyalı sac uygulaması yapılmaktadır.

Boya

İç ve Dış duvarlar. Duvar birleşim noktalarına mastik uygulaması yapılmaktadır. Dış metal yüzeyle çift kat astari çift kat sentetik yağlı boya ile boyanır.

Sıhhi Tesisat

Tüm sıhhi tesisat, duvar panellerinin içinden TSE standartlarında PVC boru ile döşenir. Lavabo, Klozet, (takım) duş teknesi ve armatürler, TSE standartlarındadır.

Taşıyıcı Sistem

Sistem çelik aksam ve duvar panellerinden meydana gelmektedir. Taşıyıcı sistemin tamamı, Roll Form makinesinde özel olarak şekillendirilmiş galvaniz çeliktir.